www.asimclinic.com

شرایط پذیرش و دعوت به همکاری با کلینیک تعمیرات آسیم

همکار گرامی : مدیریت محترم فروشگاه یا شرکت مربوطه

در راستای ارائه خدمات بهینه جهت گسترش همکاری فی مابین دستگاه هایی که توسط فروشگاه / شرکت شما به مرکز کلینیک تعمیرات آسیم تحویل داده می شود شرایط پذیرش دستگاه ها و انجام تعمیرات به شرح ذیل می باشد :

۱- دستگاه های آب خورده ، ضربه دیده و دستکاری شده در حین تعمیر احتمال خاموش شدن دارد در این خصوص این مرکز هیچ گونه مسئولیتی بر عهده ندارد .

۲ – این مرکز فقط در مقابل عیب هایی که از سوی مشتری اعلام می گردد پاسخ گو خواهد بود و هیچ گونه تعهدی در قبال سایر ایرادات دستگاه نخواهد داشت .

۳- دستگاههایی که بر اثر آب خوردگی ، ضرب دیدگی و به صورت عادی خاموش شده اند ، این مرکز در صورت روشن شدن دستگاه فقط مسئولیت boot  شدن و بالا آمدن آن را بر عهده می گیرد و در صورت بروز مشکلاتی از قبیل : شارژ نشدن باطری ، ایراد در قسمت USB ، مشکل Display، خرابی هارد ، خرابی کیبرد و تاچ پد ،   مشکلات آنتن دهی ( no service , searching ) ، غیر فعال شدن سریال دستگاه  ، خرابی باتری ، خرابی دوربین و سایر قطعات داخلی این مرکز هیچ گونه مسئولیتی نداشته و مستلزم هزینه جداگانه است .

۴- هزینه تعمیر تا سقف ۲۰۰٫۰۰۰ تومان بدون هماهنگی انجام خواهد شد .

۵- مدت زمان تشخیص عیب یابی و اعلام هزینه ی تعمیر حد اکثر ۷۲ ساعت می باشد .

۶- گارانتی صرفا به قطعات و قسمت های که مورد تعمیر قرار گرفته تعلق خواهد گرفت .

۷- این مرکز در قبال دستگاه های دارای گارانتی اصلی که از مدت زمان اعتبار آنها باقی مانده است ، تعهدی ندارد و مسئولیت آن به عهده فروشگاه / شرکت می باشد .

۸- گارانتی صرفا به دستگاه هایی تعلق می گیرید که تمامی قطعات از قبیل هارد ، رم ، باطری و غیره ( دستگاه به صورت کامل ) باشد .

۹- این مرکز هیچ مسئولیتی در قبال حفظ اطلاعات و Backup دستگاه ندارد ، بنابراین  لطفا قبل از مراجعه ، از داشتن Backup اطمینان حاصل فرمایید .

۱۰- لطفا قبل از تحویل رمز دستگاه ، Gmail Account , Find My iphone , iCloud  خود را غیر فعال نموده در غیر این صورت این مرکز هیچ گونه مسئولیتی را در قبال قفل و غیر فعال شدن دستگاه نمی پذیرد .

۱۱- دستگاه پذیرش شده بعد از اتمام تعمیر فقط تا مدت یک ماه نزد ما به امانت باقی می ماند و پس از آن این مجموعه هیچ مسئولیتی در برابر دستگاه شما نخواهد داشت .

                                                        مدیریت فروشگاه